Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Siare – ски капа

Оцена 4,7 / 5

Уживајте во вашите омилени зимски спортови и активности чувствувајќи се супер удобно и топло! Со оваа скијачка капа, вашето лице ќе биде целосно заштитено од најстудените зими, УВ зраци, прашина и најостри ветрови. Материјали: 95% полиестер, 5% спандекс

Големина Ширина (см) Висина (см)
L 2538,5
XL 2740
2180ден
1090ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1090ден /пар.

Топ селекција

2x  740ден /пар.

Супер заштеда

3x  623.33ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Материјалите што дишат не предизвикуваат потење ❌💧

5 слоеви на изолација осигуруваат дека не продира студ или ветер до чувствителната кожа на лицето и вратот.

Тоа не ви пречи на видот додека скијате

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Siare ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2180 ден 1090 ден -23%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, четврток 01.06 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768