Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Ridge - Планинарски чевли

Оцена 4,7 / 5

Освојувајте ја секоја планина со оваа специјализирана обувка за пешачење! Моделот против лизгање ги одржува стапалата топли и спречува лизгање дури и на влажни површини. 👍 Материјали: Горен дел - велур; Влошка - еко кожа и пена; Ѓон - гума

Големина 40 (ЕУ 39) 41 (ЕУ 40)42 (ЕУ 41)43 (ЕУ 42)44 (ЕУ 43) 45 (ЕУ 44)
Должина на стапалото 25 cm 25,6 cm 26,3 cm 26,9 cm 27,6 cm 28,3 cm
2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1040ден /пар.

Супер заштеда

3x  890ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Чевли дизајнирани за удобност и леснотија при пешачење и искачување

Квалитетни материјали ви носат чевли отпорни на абење што ќе траат со години

Одличен модел со подобрена заштита на прстите 👞 ✅

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Ridge ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2980 ден 1490 ден -27%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, среда 30.08 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768