Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

🔥 Попуст -49%
★★★★★ 4,8 / 5 (6 коментари)

Совршен мирис за жени кои сакаат нежни и суптилни ноти кои даваат свежина во текот на денот. Ќе ви се допадне оваа префинета комбинација на зачинети и цветни мириси.

LaGanzia – Неодолива парфем

Ослободете ја вашата внатрешна божица
Романтичен и софистициран мирис
Волумен: 100 ml + 10 ml
1180ден
590ден
Плаќање при прием
-49%
Тековни акции: 8
🚛 Бесплатна достава! 🚛 + Поштарина
100% сигурно купување со опција за враќање на парите.

Искусете го врвното освежување со LaGanzia

Прекрасна хармонија на мириси

Свежиот цвет на портокал, смирувачкиот пачули и слаткиот мирис на зрно тонка совршено функционираат заедно за да создадат уникатен мирис. Уживајте во овој прекрасен букет од различни ноти!

Балансирана и долготрајна формула

Нотите се комбинираат за да создадат совршено избалансиран мирис. Трае со часови благодарение на квалитетните состојки што се користат за негово правење.

Совршен за секоја пригода

Овој мирис е разновиден и совршен за секоја пригода. Без разлика дали одите на работа, излегувате со пријателите или присуствувате на посебен настан, LaGanzia ќе ви биде верен придружник.

Спецификации

Опис:

Мирис со цветни, зачинети и овошни ноти

Волумен:

100 ml

Материјал за шише:

стакло

Белешки:

Горни ноти цвет од ѓумбир, цвет од портокал, калинка. Средни ноти карамела, датура. Основни ноти тонка, ветивер, пачули

Ја нагласува природната убавина

Долготраен мирис

Формулиран за да обезбеди мирисна арома која трае цел ден. Можете да го носите на работа или надвор за една ноќ во градот и сепак да мириса неверојатно, дури и по напорен ден.

Нема чувство на тежина на кожата и носот

Овој мирис нема да предизвика никаква иритација на вашата кожа или непријатно чешање во носот. Неговата формула е нежна и ви овозможува да го носите мирисот секој ден.

Практично пакување со големо шише

Со шишенце од 100 ml, можете да уживате во освежителниот мирис каде и да одите. Малото шише е совршено за освежување додека патувате бидејќи можете да го носите во мала козметичка кеса.

Што има во пакетот?

  • 1 тоалетна вода 100 ml
  • 1 тоалетна вода 10 ml

Повеќе од 1.600.120 задоволни клиенти

Од што сте најзадоволни?

a. Квалитет
234
b. Брза испорака
214
c. Цената
197
TO
✓ проверено

Многу разновиден, нежен и освежувачки мирис. Секогаш кога го носам добивам комплименти.

MP
✓ проверено

Мирисот е совршен за секоја пригода, а трае цел ден. Топло би го препорачал на секоја жена која сака да се чувствува освежено со часови.

PB
✓ проверено

Уникатната комбинација на зачинети и цветни ноти е за разлика од кој било друг мирис што сум го пробал досега.

Формулар за нарачка

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај производот да не ги исполни вашите очекувања поради која било причина, едноставно контактирајте со нас и ние ќе ви ги вратиме парите.

1x  590ден /пар.

Топ селекција

2x  490ден /пар.

Супер заштеда

3x  456.67ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме LaGanzia ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

1180 ден 590 ден -50%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, четврток 12.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден
★★★★★

4,8/5

6 коментари

KB

★★★★★ 5/5
Ја добив оваа тоалетна вода на подарок и ме воодушеви нејзиниот елегантен мирис. Совршено за секој ден.

HM

★★★★★ 5/5
Ова е мојот нов омилен мирис. Неговиот долготраен мирис и уникатната арома се само совршени.

BO

★★★★★ 5/5
Многу нежен мирис кој е добар за носење на работа, но и вечерни излегувања.

AP

★★★★★ 4/5
Цветните ноти се навистина суптилни, но го создаваат целокупниот мирис кој е толку женствен.

KE

★★★★★ 5/5
Многу пријатен мирис кој сè уште има препознатливи зачинети ноти кои го прават карактеристичен и незаборавен.

CK

★★★★★ 5/5
Цветните мириси се најдобри за мене и овој е многу високо на мојата листа на свежи, добри, но прифатливи мириси.
1
2

Прашања и Одговори

Повеќе од 1.600.120 задоволни клиенти

Кој ја врши испораката?

Пакетот ќе го испратиме на вашата посакувана адреса преку курирска услуга. Доставувачот ќе ве контактира пред да пристигнете на адресата.

Како се врши плаќање?

Плаќањето се врши при подигање на пакетот. Исто така, при нарачката, можете да изберете да платите преку системот PayPal или со картичка.

Што е 100% безбедно купување? Може ли да го вратам купениот производ?

Секако. Доколку не сте задоволни, можете да ни го вратите производот во рок од 44 дена, а ние ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Од моментот кога ќе завршите со купувањето, пакетот се предава на курир во рок од еден работен ден, а испораката на вашата адреса можете да ја очекувате најдоцна во рок од пет работни дена по испраќањето.

Ќе одговориме на вашите прашања на е-поштата: mk@dokishop.com

Категории

Нарачка