Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

3Д Божиќна честитка Irvas

Оцена 4,7 / 5

Изненадете некој специјален со луксузна 3Д Божиќна честитка!

1980ден
990ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  990ден /пар.

Топ селекција

2x  640ден /пар.

3x  523ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Заборавете на здодевните и вообичаени картички

Ова е сосема различна картичка од оние што ги користевме. Се одликува со уникатен 3D дизајн - кога ќе го отворите, се појавуваат ирваси и кочии.

Празничен дизајн

Корицата е во празнична црвена боја и се карактеризира со ласерски исечен и печатен дизајн, што укажува на она што е внатре во картичката. Изгледа луксузно и може да се запечати за лесно испраќање.

Незаборавен подарок

Оваа картичка е незаборавен подарок што може да се чува како спомен.

Картичката за празници повторно е популарна

Заборавете на е-пошта и СМС пораки за одмор. Испраќањето празнични картички е повторно популарно и со оваа ќе се истакнете.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Irvas ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

1980 ден 990 ден -33%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, понеделник 03.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768