Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

Funtingo - Мини интерактивен фудбал на маса

Со овој интерактивен фудбал на маса, малите ќе заборават на мобилните телефони и компјутерите. Оваа фантастична играчка и нивните прецизни раце ќе им помогнат да играат фудбал на начин што никогаш порано не го доживеале. Материјали: ABS пластика, гума

-50%

Залиха: Достапно

2380ден
1190ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Funtingo

Начин на плаќање: При превземање

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Haveе се забавувате повеќе и ќе заштедите повеќе простор

Funtingo е второ име за неограничена забава за вас и вашите најблиски. Покрај тоа, зазема многу помалку простор од сите други здодевни играчки.

Вистинскиот начин за децата да учат за фудбалот

Оваа игра ќе ги забавува вашите деца со часови, ќе поттикне натпреварувачки дух и ќе ги запознае со шармот на фудбалот.

Започнете забава каде и да одите!

Ставете го каде сакате и започнете ја забавата! Можете лесно да го поставите овој преносен фудбал на маса на која било рамна површина и забавата може да започне.

Забавно за секого

Мини фудбал на маса ќе ги забавува сите fansубители на фудбалот, без разлика на возраста. Таа е идеална за детски забави и родендени, семејни вечери и собири за возрасни.

Можете да го складирате каде сакате

Нема да заземе многу простор. Поради практичните димензии, 37,5 x 18,3 x 8 см, Funtigo е многу лесен за носење и чување.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

3x  723ден /пар.

Врзете се со вашето семејство и пријатели!

Конкурентната страна го прави ова многу попријатно и поинтерактивно. Искусете ја целата забава на класичната фудбалска игра со вашето семејство и зајакнете ја врската со нив.

Покажете им на сите дека сте најдобри!

Фудбалската машина има вграден рачен уред за бодување, кој може да го сними резултатот. Everyoneе можете да им докажете на сите дека сте најдобри во фудбалот.

Научете ги вашите најмали најпопуларниот спорт

Оваа забавна игра промовира стратегија и вештини за координација и е забавна за деца и возрасни од сите возрасти! Исто така, ќе ги научите вашите малечки за координација на очите и рацете и ќе ги изградите нивните рефлекси.

Безбедно за децата и животната средина

Мини фудбалската маса е еколошка и е безбедна за децата. Изработена е од пластика без мирис, безопасна и е покриена со висококвалитетна боја која нема лесно да избледи.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Одлично е да ги одржувам моите деца окупирани, тие апсолутно го сакаат тоа.

Христина - Кочани

Мојата сопруга ми ја купи оваа играчка како шега. Тоа беше најдоброто нешто што таа веројатно може да ми го даде за роденден. Оттогаш, јас и моите момчиња се забавуваме толку многу, понекогаш толку многу што таа се лути затоа што сум далеку од неа. Сега, таа игра фудбал на маса со мене.

Златко - Демир Хисар

Го подарив ова на моето 4-годишно момче и оваа играчка го воодушеви. Поголемиот дел од времето го поминува играјќи фудбал на маса.

Јован - Неготино

Намалете го и ослободете го стресот
  • Забавен и интерактивен
  • Погоден за сите возрасти
  • Пренослив и лесен за складирање
  • Безбеден и издржлив
  • Мини фудбал со маса

Патувајте компактна забава

Не ја оставајте забавата дома. Овој мини фудбал на маса можете да го понесете со вас, каде и да одите, било да е тоа теренско или службено патување, одмор или одење во паб.

ЗАБАВА

ИНТЕРАКТИВНО

ОБРАЗОВНИК

ПОРТАБИЛНО

Опис:

Фунтиго е мини интерактивна фудбалска маса.

Материјали:

ABS пластика, гума

Играчи:

Погоден за 2 играчи

Димензии:

37,5 x 18,3 x 8 см

ОДРУВАЕ:

Едноставно избришете ја масата со влажна крпа.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработен од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување за да избегнете оштетување.

КОМЕНТАР:

needе треба рачно да го снимите резултатот.

ЧУВАЕ:

Чувајте го на суво место, подалеку од директен извор на топлина.

-50%

Залиха: Достапно

2380ден
1190ден
+ Поштарина
Купи Funtingo

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување:

Начин на плаќање: При превземање

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Funtingo ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2380 ден 1190 ден -27%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, четврток 30.06 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768