Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

Тренди нараквица Ефемерис

Оцена 4,7 / 5

Повеќеслоен дизајн со моќен астролошки симбол кој одговара на вашата природа и ви обезбедува заштита со високо ниво на позитивна енергија. Материјал: еко кожа, легура на цинк

1980ден
990ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  990ден /пар.

Топ селекција

2x  640ден /пар.

3x  523ден /пар.

Производ 1
Хороскопски знак: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

ЛИЧЕН ПЕЧАТ НА Атрактивна нараквица

Секојдневна заштита и позитивна енергија со персонализиран талисман со хороскопски знак на единствена нараквица со модерен изглед.

Мешавина на различни форми и материјали

Повеќеслојна удобна нараквица со две тенки плетени ленти, разнобојни мониста и метална плочка со врежан знак на Зодијакот.

Парче накит што ќе го носите со години

Одлична изработка од квалитетни материјали и супериорен повеќеслоен дизајн ќе обезбедат место на вашиот зглоб за привлечна нараквица со посебна симболика.

ПОГЛЕД ПОГЛЕД НА ФУНКЦИЈАЛНОСТА

1 Хороскопски знак 2 Трислојна нараквица 3 Квалитетна тока

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

 
Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Efemerida ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

1980 ден 990 ден -43%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, понеделник 03.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768