Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Eco Save Ball - Еко топче за перење алишта

Оцена 4,7 / 5

Намалете ја потрошувачката на детергент, вода, електрична енергија и имајте беспрекорно чисти алишта!

1980ден
990ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Зачудувачка чистота и свежина на алиштата

Eco Save Ball е топка со уникатни магнети кои делуваат на процесите на перење. Безбедно, едноставно и економично решение помага честичките на детергентот да се распрснат рамномерно за време на перењето за совршено чиста алишта!

Нема непријатни мириси од облеката

Нема непријатни мириси од облеката. Користењето топчево работи на побрзо и полесно перење алишта во машината за перење. Затоа, по миењето, не остануваат штетни хемикалии од детергентите на облеката или се задржуваат непријатни мириси.

Помали сметки за струја и вода

Намалете го времето и парите потребни за перење алишта со Eco Save Ball, а сепак уживајте во беспрекорно измиена и ароматизирана облека.

Мека облека од зачувани бои

Топчето се става во машината за перење за време на секое перење со половина препорачана количина детергент. Крајниот резултат е совршена чистота, додека облеката е мека и воздушеста, а боите се зачувани.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 990ден /пар.

Топ селекција
2x

 690ден /пар.

Супер заштеда
3x

 590ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Eco Save Ball ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

1980 ден 990 ден -27%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

Категории

Нарачка