Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-49%

Универзален нож за тримери

Оцена 4,7 / 5

Ноже за сечење со врвен квалитет со кој можете лесно и брзо да го средувате дворот, да ја косите тревата, да ги отстранувате плевелите и грмушките

2180ден
1090ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Косе висока трева, грмушки и плевел со леснотија

Универзалниот нож ќе го направи вашиот тример супер ефикасен, така што можете да косите дури и висока трева, грмушки и плевел без многу одлагање. Шест запчести сечила, изработени од висококвалитетен челик, пресекуваат сè пред нив и оставаат совршено уредени тревници.

Лесен за поставување и лесен за употреба

Овој нож е направен за повеќето уреди и е лесен за поставување, така што вашата машинка ќе биде подготвена за косење и кастрење многу брзо. Од тримерот создава моќен уред за брзо уредување на околината и околината!

Издржлив и издржлив, ќе го користите долго време

Coltello Ножот е направен од квалитетен материјал и нема да се истакнува по неколку употреби, како индивидуални ножеви. Материјалот со врвен квалитет и квалитетна изработка гарантираат ефикасно работење и долгорочна употреба

Илустративен приказ на функционалност:

Прво Прицврстување на тример со 6 назабени сечила

2. Слот за глава за тример

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

 

1x

 1090ден /пар.

Топ селекција
2x

 790ден /пар.

Супер заштеда
3x

 690ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Coltello ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2180 ден 1090 ден -40%
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

Категории

Нарачка