Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

Тактички шорцеви Bearz

Оцена 4,7 / 5

Исклучително издржливи шорцеви создадени за надворешни патувања и авантури, но доволно елегантни за градски прошетки 🏞 🏙 Материјал: 100% памук

Големина Обем на струкот (см) Обем на колкот (см)
Л 46 54
XL 48 56,5
2XL 51 59
3XL 53 61,5
3180ден
1590ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1,240ден /пар.

3x  1,123ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Многу различни џебови за сите ваши потреби

Се протега и се прилагодува на секое движење и позиција

Лесни и воздушни, идеални се за летните денови

Отпорен на оштетување

Засилениот материјал нема лесно да се оштети. Затоа овие шорцеви се идеален избор за работници, планинари и мажи кои се постојано во движење.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Bearz ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3180 ден 1590 ден -40%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, четврток 30.06 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768