Advertorial

Уред што го прави вашето возење безбедно и удобно

Магнетните држачи за мобилни телефони се најдобрата комбинација на безбедност, удобност и стабилност за вашиот мобилен телефон и за вас додека возите.

Нивната инсталација е едноставна, не бара дополнителни алатки или експертиза. Тие можат да се постават каде било, во само неколку чекори.

Тие се најдобриот начин да го осигурате вашето семејство на пат, но и другите учесници во сообраќајот. Исто така, ви заштедува пари бидејќи нема да плаќате казни за користење на вашиот мобилен телефон додека возите.

MagnetiX {Магнетниот држач за мобилен телефон, според корисничкото искуство, е еден од најдобрите држачи што можете да ги најдете на пазарот. Постојат две главни причини за ова: мобилниот телефон останува на своето место дури и на најсуровите планински патишта и не ви го блокира погледот додека возите.

Како функционира MagnetiX?

MagnetiX ви овозможува да одговорите на вашиот мобилен телефон без да гледате подалеку од патот. Вашиот мобилен телефон ќе биде прикачен на силен магнет N45, кој ја гарантира неговата стабилност дури и кога возите на макадам.

Дополнително, неговите мали димензии - 24 x 60 x 18 mm, го прават совршен за вградување во секој автомобил, насекаде. Има можност да се ротира за 360 степени, а ќе го користите без виткање и извртување на вратата. Завртете го хоризонтално или вертикално, во зависност од вашите потреби.

Почестете се со мир и удобност при долги и кратки возења со автомобил. MagnetiX ја прави телефонијата во автомобилот безбедна и лесна.

>> Одговарајте на повиците со еден клик <<

Овој супер безбеден држач за мобилен телефон е вашиот најдобар избор. Еве само неколку важни и практични причини:

Цврсто го држи телефонот - Телефонот е заштитен од удари и кршења

Се поставува во неколку потези - не ви требаат дополнителни алатки или посебни вештини

Може да се постави под кој било агол и во која било положба - ќе имате удобна положба додека возите

Мобилниот телефон ви стои на дофат - нема враќање назад и губење време

Има модерен и минималистички дизајн - одлично ќе се вклопи и ќе ја облагороди внатрешноста на вашето возило на четири тркала

Нема повеќе губење на непознати патеки

Главната цел на држачот, покрај остварувањето повици, е и лесно следење на навигацијата и GPS. MagnetiX обезбедува целосна видливост на екраните на мобилните телефони и навигацијата. Екранот нема да ги блокира рачките на држачот, а аголот на гледање можете да го прилагодите со лесно притискање на телефонот. Со една рака ќе можете да зумирате и одзумирате на навигацијата и да ја менувате локацијата.

Покрај модерен изглед кој ќе ја разубави внатрешноста на вашиот автомобил, тој се карактеризира и со изработка со врвен квалитет. Изработен е од цврсти материјали кои гарантираат долготрајна употреба без абење. Важно е да се нагласи дека неговата леплива подлога нема да ја оштети внатрешноста на вашето возило, притоа обезбедувајќи силна и цврста поддршка за држачот и мобилниот телефон.

Овој практичен држач ви овозможува целосно да се фокусирате на патот и возењето, а со тоа го намалувате ризикот од несреќи. Тоа е најдоброто решение, особено ако имате деца во автомобилот, на кои можете да им играте цртани за да ги забавувате додека возите.

>> Хоризонтално или вертикално - тоа е ваш избор! <<

Што велат задоволните клиенти?

„Исклучително практичен уред! Го користиме во нашите автомобили веќе шест месеци и ни служи одлично, исто како и првиот ден“.

„Вреди потрошените пари. Лепилото на држачот е стабилно и силно се држи до контролната табла, што ме изненади. Возам камион по ридски патишта и одлично ми служи, телефонот е безбеден без оглед на патиштата и возењето. Топла препорака до сите оние кои имаат потреба да го користат телефонот додека возат автомобил или друго превозно средство.“

„Телефонот останува на своето место, аголот исклучително лесно се прилагодува, со едно притискање на држачот. Телефонот не се лизга, бидејќи магнетот е исклучително силен. Ги ставивме на седиштата за да можеме да играме цртани за најмалите за време на долгите возења. Нема повеќе врескање и расправија, сите патуваме опуштено и секаде стигнуваме побрзо, затоа што не треба да застануваме непотребно“.

Дали вреди да се купи MagnetiX?

Покрај сите горенаведени предности, овој магнетен држач за телефон има уште една со која може да се пофали - прифатлива е за сечиј џеб!

Но, изненадувањата не завршуваат! Продавницата на DokiShop реши да ги израдува првите 10 клиенти и им подготви попуст.

Не сте слушнале за DokiShop? Тоа е уникатна продавница каде клиентите секогаш се на прво место. Затоа, се обидува да го револуционизира начинот на купување преку Интернет и да го направи достапно за секого.

Со својот безбеден и сигурен бизнис, континуирано бележи раст на нови корисници. Дополнително, статистиката покажува дека дури 93% од клиентите се враќаат, што е доволен доказ за поврзаноста на брендот DokiShop со своите клиенти. Тие, исто така, покажуваат што мислат луѓето за бренд чии производи го олеснуваат нашиот секојдневен живот, а нашите животи поисполнети.

И не заборавајте, MagnetiX магнетниот држач за телефон не може да се најде во обичните продавници. Можете да го нарачате само преку официјалната веб-страница на DokiShop.

ВАЖНА НАПОМЕНА Залихите на попуст се ограничени, а голем број клиенти нарачуваат неколку парчиња. Затоа побрзајте да не останете без вашиот држач.

Кликнете овде за да го добиете вашиот држач за телефон MagnetiX по пониска цена!