Advertorial

LaGanzia – Неодолива парфем

Совршен мирис за жени кои сакаат нежни и суптилни ноти кои даваат свежина во текот на денот. Ќе ви се допадне оваа префинета комбинација на зачинети и цветни мириси. Волумен: 100 ml + 10 ml

Долготраен мирис

Формулиран за да обезбеди мирисна арома која трае цел ден. Можете да го носите на работа или надвор за една ноќ во градот и сепак да мириса неверојатно, дури и по напорен ден.

Нема чувство на тежина на кожата и носот

Овој мирис нема да предизвика никаква иритација на вашата кожа или непријатно чешање во носот. Неговата формула е нежна и ви овозможува да го носите мирисот секој ден.

Практично пакување со големо и мало шише

Со шише од 100 ml и помали од 10 ml, можете да уживате во освежителниот мирис каде и да одите. Малото шише е совршено за освежување додека патувате бидејќи можете да го носите во мала козметичка кеса.

Што велат оние кои веќе го пробале производот?

Прочитајте ги искуствата на нашите клиенти!

Ова доаѓа од многу пребирлива личност за мириси, LaGanzia - е мојот победник.

Наташа - Кичево

Многу разновиден, нежен и освежувачки мирис. Секогаш кога го носам добивам комплименти.

Ирена - Пехчево

Мирисот е совршен за секоја пригода и трае цел ден. Топло би го препорачал на секоја жена која сака да се чувствува освежено со часови.

Елена - Виница

Уникатната комбинација на зачинети и цветни ноти е за разлика од кој било друг мирис што сум го пробал досега.

Христина - Струга

Специјална понуда:

Останаа само неколку производи по намалена цена.

Не ја пропуштајте можноста и нарачајте ја вашата на неверојатен попуст.

9.2
ОДЛИЧНО

Евалуација
Вака не оценија нашите клиенти
Врз основа на 5.986 прегледи

Сооднос цена-квалитет
9.1
Практичност
8.7
резултатите
9.3